Home Meubilair Veelzijdige kredietpartners met The Furnishings Advertising and marketing Group (FMG) om het FMG Finance Portal te lanceren

Veelzijdige kredietpartners met The Furnishings Advertising and marketing Group (FMG) om het FMG Finance Portal te lanceren

0
Veelzijdige kredietpartners met The Furnishings Advertising and marketing Group (FMG) om het FMG Finance Portal te lancerenMeubelwereldnieuwsbureau op 30-11-2023


Versatile Credit score (“Versatile”), een leverancier van software program die verkopers, kredietverstrekkers en consumenten met elkaar verbindt om leningen op verkooppunten te vergemakkelijken, heeft de launch aangekondigd van de FMG Finance Portal met The Furnishings Advertising and marketing Group.

De Furnishings Advertising and marketing Group (FMG) is een vooraanstaande netwerk- en inkoopgroep voor woninginrichting, bestaande uit onafhankelijke meubeldealers in heel Noord-Amerika. FMG organiseert meubeldealers om informatie en greatest practices te delen, te onderhandelen over exclusieve FMG-programma’s met leveranciers- en serviceproviderpartners ten behoeve van hun leden, en om netwerk- en educatieve ervaringen aan hun leden aan te bieden. FMG vertegenwoordigt meer dan 100 retailleden en beschikt over bijna 1.000 winkelpuien in 49 staten.

Het FMG Finance Portal is ontworpen om FMG-leden de mogelijkheid te bieden om uitgebreide, volledige financieringsoplossingen aan hun klanten aan te bieden. De technologie van Versatile zorgt voor een soepele overgang en verbindt consumenten met financiering die is afgestemd op hun behoeften, ongeacht hun kredietscore. FMG werkt samen met kredietverstrekkers als Wells Fargo, Concora Credit score, Acima Leasing, American First Finance, Koalafi, Snap Finance en Kafene om flexibele financierings- en leaseopties aan te bieden.

De kredietcascadetechnologie van Versatile helpt consumenten bij het aanvraagtraject en leidt hen naar alternatieve financieringsopties als deze door een primaire kredietverstrekker worden geweigerd. Het uniforme FMG Finance Portal verfijnt de activiteiten en zorgt voor een gestroomlijnd financieringstraject voor zowel consumenten als medewerkers. De dashboards van het platform consolideren alle relevante gegevens en functionaliteit, waardoor de efficiëntie wordt verbeterd en de behoefte aan meerdere platforms overbodig wordt. Deze consolidatie vertaalt zich in aanzienlijke tijdsbesparingen en een verbeterde operationele productiviteit voor verkopers. Tot de functies van het portaal behoren het direct starten van mobiele sollicitaties by way of QR-codes, e-mail of directe aanmelding op winkelapparaten. Bovendien biedt het realtime monitoring van applicaties, vereenvoudigde toegang tot klantaccounts en efficiënt orderbeheer. Geavanceerde analyse- en rapportagetools stellen FMG-leden in staat de prestaties van hun financieringsprogramma’s te meten, waardoor datagestuurde besluitvorming wordt vergemakkelijkt.

“De aanstaande lancering van het FMG Finance Portal, samen met FMG en onze kredietpartners, is een belangrijke mijlpaal”, zegt Vicki Turjan, president en COO bij Versatile Credit score. “We zijn er trots op dat we FMG-leden kunnen uitrusten met instruments die niet alleen financiering toegankelijker maken voor hun consumenten, maar ook het proces verfijnen voor zowel het winkelend publiek als het personeel.”

“Innovaties en partnerschappen zoals de FMG Finance Portal zijn onmisbaar voor verkopers die willen uitbreiden en tegemoet willen komen aan de evoluerende en dynamische behoeften van hun klanten”, zegt Steve Jermier, senior vice-president van Wells Fargo Retail Providers. “Samenwerkingen met companions als Versatile Credit score en FMG geven verkopers de benodigde instruments, kennis en middelen voor effectieve en succesvolle implementaties.”

“We zijn er trots op dat we onze leden een robuuste, volledige toolkit voor consumentenfinanciering kunnen bieden, gericht op het maximaliseren van de kansen voor klanten”, aldus Mike Herschel, uitvoerend directeur bij The Furnishings Advertising and marketing Group. “Ons partnerschap met Versatile Credit score en onze krediet- en leasingaanbieders zorgen ervoor dat onze leden ongeëvenaarde flexibiliteit en ondersteuning hebben bij de manier waarop zij hun klanten financiering aanbieden.”

Dit partnerschap onderstreept de toewijding van Versatile Credit score, FMG en hun companions om het consumentenfinancieringslandschap opnieuw te definiëren en tegelijkertijd een naadloze, inclusieve en efficiënte ervaring voor alle klanten te garanderen, ongeacht hun kredietscore.


Over veelzijdig krediet

Versatile Credit score biedt een technologieplatform waarmee retailers een financieringsprogramma kunnen opbouwen met toonaangevende kredietverstrekkers, innovatieve financieringsoplossingen en boeiende klantervaringen – wat leidt tot meer financieringsaanvragen, goedkeuringen en verkopen. Voor meer informatie over Veelzijdig Krediet, bezoek veelzijdigecredit.com.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here