Home Meubilair Worldwide Sleep Merchandise Affiliation kondigt pensionering aan van president Ryan Coach

Worldwide Sleep Merchandise Affiliation kondigt pensionering aan van president Ryan Coach

0
Worldwide Sleep Merchandise Affiliation kondigt pensionering aan van president Ryan CoachMeubelwereldnieuwsbureau op 18-01-2024


De Worldwide Sleep Merchandise Affiliation (ISPA), de brancheorganisatie die matrasfabrikanten en leveranciers van onderdelen vertegenwoordigt, heeft de aanstaande pensionering aangekondigd van Ryan Coach, voorzitter van zowel ISPA als de Mattress Recycling Council (MRC). Hij gaat met pensioen na 22 jaar trouwe dienst voor de vereniging en de branche. Voordat Coach in 2010 president werd, was hij algemeen adviseur van ISPA.

“Na vele jaren nauw met Ryan te hebben samengewerkt, ben ik zijn inzichten, toewijding en de positieve impression die hij heeft gehad op onze sector gaan waarderen”, zegt Hank Little, voorzitter van de ISPA Board of Trustees en voormalig president van Atlanta Attachment Co. “Hij laat een erfenis achter van bijdragen die onze organisatie en de sector als geheel aanzienlijk hebben verbeterd. Het bestuur wenst hem een ​​goed pensioen en spreekt zijn dank uit voor zijn waardevolle diensten.”

Little heeft een zoekcommissie aangesteld, bestaande uit huidige en voormalige leden van de ISPA- en MRC-besturen, die met een extern bedrijf zullen samenwerken om gekwalificeerde kandidaten te identificeren om Coach te vervangen.

Die commissie is van plan sollicitanten voor deze functie te interviewen kort nadat ISPA EXPO 2024 in maart eindigt. De vereniging zet zich in voor een naadloze overgang terwijl zij een nieuwe president kiest die ISPA en MRC naar hun volgende hoofdstukken zal leiden en de rol van de vereniging als stem van de matrasindustrie® zal blijven bevorderen. In zijn jaren aan het roer van ISPA heeft Coach de sector door grote regelgevende en wetgevende uitdagingen geleid en heeft hij een belangrijke rol gespeeld bij de lancering van het MRC.

“Het bedienen van deze prachtige industrie en het samenwerken met de geweldige ISPA- en MRC-teams is het hoogtepunt van mijn carrière geweest”, zei Coach. “Onze leden creëren innovatieve producten waar consumenten profijt van hebben en die de milieuprestaties van hun bedrijven verbeteren. Ik heb het voorrecht gehad om met een aantal fantastische individuen en organisaties samen te werken om de slaapproductenindustrie te beschermen en vooruit te helpen. Ik dank de ISPA- en MRC-besturen, onze leden en het ISPA/MRC-personeel voor hun steun. Ik ben trots op wat we samen hebben bereikt en heb er vertrouwen in dat deze organisaties onder nieuw leiderschap zullen floreren.”

Voor vragen over government search kunt u contact opnemen met Lori Shearin by way of lshearin@smarthrinc.com.

De Worldwide Sleep Merchandise Affiliation (ISPA), opgericht in 1915, zet zich in voor het leiden en bevorderen van de slaapproductenindustrie. ISPA vertegenwoordigt matrasfabrikanten en leveranciers van onderdelen wereldwijd en biedt exclusieve onderzoeken, belangenbehartiging door de overheid, onderwijs, de ISPA EXPO-beurs, consumentenvoorlichting en -inzichten, en de publicaties van de sector, BedTimes en Sleep Savvy-tijdschriften. De Mattress Recycling Council (MRC) is een non-profitorganisatie die door ISPA is opgericht om recyclingprogramma’s uit te voeren in staten die wetten voor matrasrecycling hebben aangenomen: Californië, Connecticut, Rhode Island en Oregon. MRC recycleert jaarlijks bijna 2 miljoen matrassen. Ga voor meer informatie naar www.sleepproducts.org en MattressRecyclingCouncil.org of neem contact op met information@sleepproducts.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here